KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306265
nr 1630 6265
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, daterad 1849, porträtt av kvinna, 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:48:25
23/6 10:11:43
300 kr
26/6 23:44:16